Kuhu minna lastega Haapsalus I Iloni Imedemaa
  • et
  • en
  • ru
  • fi

Haapsalusse lastega


Kuhu minna ja mida teha lastega Haapsalus

Haapsalu pole mitte ainult suvine kuurortlinn vaid on ka ideaalne koht perepuhkuseks: armsad kohvikud, peremuuseumid, galeriid ja veekeskused Haapsalus on vaid mõned asjad, mida jõuate oma lühikesel külaskäigul Haapsalus külastada.

Broneeri hotell Haapsalus

Kuhu minna lastega:

Ilon's Wonderland in Haapsalu

Iloni Imedemaa

Iloni Imedemaal on võimalik kuulata muinasjutte ja vaadata filme, teha nukuteatrit, vaadata Karlssoni tuba, piiluda Pöialpoisi tuppa, kostümeerida, mängida seiklusmängu ja palju muud. Eraldi on olemas laste meisterdamisnurk ja armsad mänguasjad erinevatest ajastutest. Kõige parem on seda kõike ise avastama tulla.

Raudteemuuseum

Eesti Raudteemuuseum asub Haapsalu raudteejaamas ja selle territooriumil. Jaamahoone kõrval ssaab imetleda ja katsuda eri ajastust pärit auruvedureid, mootorvedureid, elektriraudtee vaguneid. Jaamahoones sees on raudtee teemaline väljapanek ja hoone ise oma ruumidega on huvitav eksponaat.
Vaata lahtiolekuaegu Eesti Raudtemuuseumi kodulehelt.

Railway Museum in Haapsalu

Haapsalu Veekeskus

Haapsalu Veekeskuses on 6 rajaga 25m bassein, liutoru (46m), lastebassein, veekosed ning veealused massaaži võtmise võimalused, suur mullivann, saunad ning ujumiseks erinevaid abivahendeid.
Haapsalu veekeskus asub Kongo Hotellist vaid 10 minutise jalutuskäigu kaugusel.

Nõva RMK Looduskeskus, Järved ja Peraküla Rand

Haapsalust 20 minuti autosõidu kaugusel asub Nõva, kus kasvavad puutumatud männimetsad, täis maitsvaid marju ja seeni. Nõval asuvad ka puhtad rannad, mis on tuntud laulvate liivade poolest. Peraküla kandis on umbes 15 väikest ja madalat järve, mida ümbritsevad viiemeetrised liivaluited. Nõval asub ka RMK Looduskeskus, kus saab interaktiivselt tutvuda loodusega vaadata loodust mikroskoobiga ja osaleda töötubades

Nova RMK Recreation area
Roosta Adventurepark

Roosta Seikluspark

Roosta Seikluspark asub Haapsalu linnast 20 minuti autosõidu kaugusel. Seikluspark pakub lõbusat ajaviidet peredele, põnevat võistlust meeskonnamängudeks, vahvat elamust koolilastele ja eneseületust kõigile neile, kes kardavad kõrgust, sest just teie jaoks korraldame seikluspargis ronimisretki ka öösiti! Roosta Seikluspargis on 3 erineva raskusastmega rada: sinine, punane ja must.

Mänguväljak Haapsalu Lossiplatsil

Haapsalu lossihoovi mänguväljak on tõeline paradiis lastele igas vanuses. Lapsed saavad sõita karuselliga, ronida laevas ning kindluses. Mänguväljakul on erinevaid kiikesid, ronimisatraktsioone jne. Vanemad saavad samal ajal, kas jalga puhata või siis linnusega tutvuda.

Mänguväljak on Kongo Hotellist kõigest 5 minutilise jalutuskäigu kaugusel. Vaata ka Google maps juhist.

Haapsalu Episcopal Castle Children’s park
Aafrika beach playroom and playground

Mänguväljak Haapsalu Promenaadil

Haapsalu Promenaadi mänguväljak on kindlasti üks ilusama asukohaga mänguväljakuid Eestis. Samal ajal kui lapsed erinevatel atraktsioonidel mängivad, saavad vanemad nautida merd ja Haapsalu mõnusalt rahulikku õhustikku. Mänguväljaku kõrval on ka linnuvaatlustorn ning mõnisada meetrit eemal Haapsalu kuulus Kuursaal. Vaata ka Google maps juhist.

Rong Peetrike

Rong Peetrike väljub igal täistunnil esmaspäevast pühapäevani

kella 11.00-18.00 Raudteejaama eest.

Sõidu kestvus 30 minutit.

Sõiduplaan: Kalda – Lahe – Holmi kallas – Kaluri – Sadama – Ehte – Lossiplats – Karja – Posti – Jaama tänav.

 

Sõit lõppeb Raudteemuuseumi juures, iga sooviline saab sooduspileti muuseumi külastamiseks.

 

Pileti hind 2 €

Train Peter

Aurupaat Kallis Mari

Aurupaat Kallis Mari teeb Haapsalu lahel umbes 30 minutilisi reise.

Paat väljub Veskiviigi sadamast (Holmi 14) igal täistunnil esmaspäevast pühapäevani 11.00-18.00.

 

Vajalik eelnev broneerimine!

Info ning broneerimine telefonil 53961396

Paadis 10 kohta.

 

Pileti hind 5 €

Kogu paadi rentimine 40 €

 

Loe lähemalt: Kallis Mari

Eripakkumised


Kongo Hotelli paketid ja eripakkumised