Söögikohad Haapsalus I Kohvikud ja restoranid Haapsalus
  • et
  • en
  • ru
  • fi

Söögikohad Haapsalus


Haapsalu kohvikud ja restoranid

Haapsalus on võimu võtmas kohvikukultuur, mis teeb selle väikese mereäärse kuurorti elu kirevamaks ja atraktiivsemaks. Enamus kohvikuid ja restorane jääb vanalinna piirkonda, kust on jalutuskäigu kaugusel promenaad, vaatamisväärsused ning mänguväljakud. Osa nendest on sügis-talvisel perioodil suletud.

Broneeri hotell Haapsalus

Tutvu Haapsalu söögikohtadega

Kongo Hotel Restaurant in Haapsalu

Kongo Hotelli Restoran

Haapsalus hotellis Kongo asuv restoran ootab teid nii kiirele ja maitsvale lõunale, mil pakume päevapraadi, kui ka mõnusat õhtut veetma sõprade seltsis. Rannarootsilik kaminaga restorantekitab hubase ja privaatse õhustiku.

Suviti on avatud 28-kohaline suveterrass, kus saab nautida Haapsalu parimat juustukooki, mis on saanud legendiks ka pealinnlaste seas. Seni, kuni kokk köögis toimetab saavad lapsed mängida ja joonistada hotelli lastenurgakeses

Hapsal Dietrich

Kohvik järgib 20. sajandi esimese poole Haapsalu ja toonase Dietrichi kohviku joont. Kohviku ees tänaval on terrass, kus on mõnus suvist melu nautida. Kohviku sisekujundus on hubane ning kutsuv. Kohviku hitiks võib kindlasti pidada rikkaliku ja väga maitsvat koogivalikut.

Aadress: Karja 10

Hapsal Dietrich
Haapsalu Raamat Café, Picture author: Tiina Prants

Haapsalu Raamat

Haapsalu Raamat on kohvik- raamatupood. Raamatutega tutvumise kõrvalt saab nautida nii pirukaid kui ka kooke. Veinivaliku on teinud Pärnust pärit veinifanaatik ning kohvijoogid valmivad baristade poolt.

Aadress: Karja 6

Kärme Küülik

Haapsalus avas uksed Tallinnas tegutsev Itaalia restoran Kärme Küülik.Restoranis on puuküttega pitsaahi, kus valmivad õhukese põhja peal tõelised Itaalia pitsad.Kärme Küüliku menüüst leiab ka kohapeal valmistatud pasta, liharoad ja mereannid.

Suvel on avatud ka väliterrass, kus saab nautida Haapsalu peatänava melu.

Aadress: Karja 5

Kärme küülik restaurant in Haapsalu
Müüriääre Café in Haapsalu

Müüriääre kohvik

Müüriääre kohvik on täpselt selline kohvik, mis võiks igas väikelinnas olla: hubane, soe ja armas. Kohvikus pakutakse maitsvaid kooke ja soolaseid ampse. Sügis-talvisel perioodil on mõnus kohviku õdusat olemist nautida kaminatule ees ning suviti on avatud majatagune väike paradiis-suveterrass.

Aadress: Karja 7

Haapsalu Kuursaal

Haapsalu Kuursaal on ainus algsel kujul säilinud kuursaal Eestis. Merevaatega restoran on ideaalne koht suvõhtu nautimiseks. Kuursaali pakub külalistele rikkaliku menüüd kui ka elavat muusikat.

Aadress: Promenaadi 1

Haapsalu Kuursaali restoran avatud vaid suvisel perioodil.

Kuursaal in Haapsalu

Eripakkumised


Kongo Hotelli paketid ja eripakkumised